Bitkisel Peyzaj Projeleri

Tasarımdan uygulamaya bir projenin tüm aşamalarına hakim olmak bizler için oldukça önemlidir. Özellikle yeni bir projenin başlangıcı, alanın tespiti, ölçeklendirilmesi, iki boyutlu olarak çizimlerinin gerçekleştirilmesi ve üç boyutlu olarak sizlere uygulama sonrası karşılaşacağınız bahçeyi göstermek, geleceğin sunumunu yaparak proje sonrasında sizlere tam da istediğiniz bahçeyi sunabilmeyi amaçlarız.

  • Gerçekleşen Hayaller:

Peyzaj projelerinde gösterdiğimiz tüm titizliği özel olarak geliştirdiğimiz yapısal ve restorasyon çalışmalarında da gösteriyoruz. Proje aşamasında ki istekleriniz doğrultusunda şekillenen çalışmalar ve sonrasında proje ekibimizin katkılarıyla yapılan toplantılar neticesinde yaşamınız rahat, konforlu ve estetik şekilde yaşayacağınız mekanlara dönüşüyor..

Bitkisel Peyzaj Projeleri : Bahçelerin fiziksel ve biyolojik özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanan projelerdir. Güneş durumu (gölge, yarı gölge, güneşli), toprak durumu, alanın büyüklüğü ve kullanıcı istekleri doğrultusunda bir tasarım yapılarak oluşturulan sunumlarımız AutoCAD, Photoshop, 3D MAX ve Sketchup programlarında hazırlanır ve sizlerin beğenisine sunulur.

Yukarı