Otomatik Sulama Sistemleri Projelendirme ve Uygulama

Otomatik sulama sistemi, bitkilerin sağlıklı ve düzenli olarak sulanması için boruların, vanaların, elektriksel bağlantıların ve sprinklerin komple bir birleşiminden oluşmaktadır. Sulama miktarlarında %30'a kadar bir su tasarrufu sağlanmakta ve düzenli sulama sayesinde bitkilerin mantari ve diğer hastalıklara yakalanmasının büyük bir ölçüde önüne geçilmektedir. Otomatik sulama sistemi insan gücü ve zaman tasarrufu sağlayarak kendini kısa bir sürede amorti etmektedir. Sistemin alanda homojen olarak çalışması için profesyonel uygulama büyük önem taşımaktadır.

ADAGARDEN® sulanacak alana, bitkilere, mevcut debi ve basınç miktarına  göre profesyonel  proje ve uygulamalarla  yeşil alanlarınıza uygun, beklediğiniz performansı  görebileceğiniz ürünler ile hizmetinizdeyiz..

  • Su'dan Gelen Hayat:

Her canlı, yaşamının sürdürülebilirliği için suya ihtiyaç duyar.  Bu detay bizim ve çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır. Tahammül edemediğimiz şey ise doğal kaynakların kötü kullanımıdır.

Bu nedenle, su analizlerinden zemin etüdlerine kadar pek çok kriteri göz önünde bulundurarak sektörün en kaliteli ve en yeni ürünleriyle hazırladığımız sulama projeleriyle bahçenizin her bir santimini yaşamımızın en değerli kaynağı suyla buluşturuyoruz.

Yukarı